FAQs

Q?

1. JAK MOGĘ ZACZĄĆ ZARABIAĆ PIENIĄDZE?

A.

1.1. Uczestnictwem w Programie Referującym;

1.2. Wykupem minimum jednego udziału Credit Pack lub wykupem większej ilości Credit Packs w skrócie CP. Jednak maksymalna ich ilość to 1000 CP;

1.3. Sprzedażą reklam na Platformie Reklamowej;

Każdy aktywny Credit Pack (CP), który posiadasz daje Ci tyle samo udziałów w zysku firmy, wypłacające co 20 minut. Jeśli dla przykładu kupisz 10 Credit Packs (CP), otrzymujesz 10 udziałów w firmie, a zysk będzie Ci naliczany, co 20 minut. Jeśli kupisz 100 Credit Packs (CP), to otrzymasz 100 udziałów, a zysk będzie Ci naliczany co 20 minut itd. do momentu, kiedy każdy Credit Pack (CP) wygeneruje $55 zysku.

Obowiązkowe jest oglądanie reklam na Platformie Reklamowej, aby kwalifikować się do zysków z udziału każdego dnia. Ważne, żeby to robić o tej samej porze ponieważ po obejrzeniu 10 reklam startuje zegar i odlicza 24 godziny. Np oglądałeś reklamy o 7 rano, to musisz przed 7 rano następnego dnia zacząć oglądać następne reklamy. Jak się spóźnisz (minie 24 godz.) system przestanie naliczać zyski z reklam do czasu aż obejrzysz kolejnych 10 reklam.

Q?

2. CO TO JEST CREDIT PACK (CP)?

A.

Naszym głównym produktem jest pakiet reklamowy, w który wchodzi 400 Regular Credits i 100 Credit Boosters. Odpowiedzialne są one za liczbę wyświetleń na Platformie Reklamowej MAP. W ten prosty sposób możesz reklamować swój biznes/produkty/usługi – zarabiając na dodatkowej własnej sprzedaży, poprzez bardzo unikalny i nowy traffic. Koszt jednego Credit Pack (CP) to $49.99. Ten produkt zawiera również element dzielenia zysku, więc każdy kupiony przez Ciebie Credit Pack (CP) ma za zadanie zarobić $55 w czasie.

Q?

3. JAK DZIAŁA LICZNIK CZASOWY?

A.

Po oglądnięciu 10 reklam, licznik odmierza 24 godzinny, podczas których musisz oglądnąć reklamy. Osobiście polecam oglądnięcie reklam przed czasem, aby mieć pewność do zakwalifikowania do udziału zysku co 20 min. Licznik czasowy jest umiejscowiony w górnej części panelu, w Twoim backoffice, poniżej welcome message. Po oglądnięciu/kliknięciu 10 reklam, licznik czasu zeruje się.

Q?

4. JAK MOGĘ ZMIENIĆ CZAS OGLĄDANIA REKLAM?

A.

To wszystko zależy od tego w która stronę chcesz przesunąć czas oglądania reklam (czy wcześniej czy później niż obecnie). Jeśli np. musisz oglądać reklamy do godz. 21:00 i chcesz zmienić na wcześniejszą np. 18:00. To najpierw danego dnia oglądasz reklamy o 21:00, a następnego dnia oglądasz je już wcześniej o 18:00. Wtedy licznik się wyzeruje w nowym czasie. Jeśli natomiast chcesz oglądać reklamę później to masz dwa wyjścia:

4.1. Czekasz, aż przekroczysz czas oglądnięcia reklam w danym dniu i Twój licznik zmieni się na kolor czerwony. Oglądniesz je o tej godzinie, która jest najlepsza dla Ciebie, wtedy licznik znowu się wyzeruje o wybranej godzinie. Przykładowo: Gdy do tej pory oglądałeś reklamy do godziny 21:00, a chcesz je oglądać o godzinie 23:00, to specjalnie czekasz do 23:00 i klikasz reklamy, a licznik się zeruje. Pamiętaj ze tracisz wtedy możliwość udziału z zysk w czasie gdy licznik jest podświetlony na czerwono.

4.2. Dopóki masz czas na oglądnięcie reklam (i Twój licznik jest koloru zielonego) możesz wykupić Vacatio Time (wakacje), w czasie, kiedy Tobie najbardziej odpowiada, wtedy firma wykona pracę za Ciebie, a po wyzerowaniu licznika czas ustawi się na te porę, która chciałeś.

Q?

5. CZY MUSZĘ CZEKAĆ NA LICZNIK CZASU AŻ ZROBI SIĘ CZERWONY DO OGLĄDNIĘCIA REKLAM?

A.

Nie. Nie musisz czekać aż licznik zrobi się czerwony. Oglądaj reklamy póki licznik jest koloru zielonego i wskazuje nowy dzień (czyli jest po godz. 24 Eastern Time). Jeżeli np. Twój normalny czas do oglądnięcia reklam to 21: 00, to powinieneś zacząć je oglądać o 20:45. A jeżeli chcesz mieć czas znowu do 21:00 następnego dnia, to oglądnij 9 reklam np. o 20: 45, a ostatnią reklamę kliknij tuż przed 21:00.

Q?

6. JAK BEZPIECZNY JEST MAP?

A.

Bezpieczeństwo jest dla nas głównym priorytetem. Nasze serwery MAP tworzą kopie zapasowe, co 20 minut. Mamy 2048 bitowy ”Secured Socket Layer” certyfikat, który szyfruje wszystkie dane w MAP włącznie informacjami osobistymi naszych klientów. Posiadamy wiele mechanizmów, mającym na celu przeciwstawienie się oszustom. Zapewniamy zabezpieczenie IP adresu. Możesz spać spokojnie wiedząc, ze zapewniamy jak najlepszy standard zabezpieczeń Twojego konta MAP jeżeli używasz wszystkich naszych wskazówek:

6.1. Trzymaj swoje pierwsze, drugie hasło jak i PIN w bezpiecznym miejscu i nikomu nie pokazuj. Najlepiej jest wybrać opcje Wklej/Kopiuj używając owych haseł i PINu, a nie za każdym razem wpisując klawiatura. Zapobiegniesz wtedy złośliwemu programowi zwanemu Key Loggers, który zapisuje wpisywanie za pomocą klawiszy ważnych haseł.

6.2. Zawsze używaj aktualnego programu anty-wirusowego na swoim komputerze lub laptopie.

6.3. Używaj innych haseł do konta MAP i innego do konta email.

6.4. Używaj innego hasła do VX Gateway niż do MAP.

6.5. Jeżeli otrzymasz podejrzany email podobny jak tych, które otrzymujesz z MAP proszący Cię np. o wpisanie ponownie obydwu haseł i weryfikacje konta, bądź załadowanie jakiego pliku to ZIGNORWUJ go i jak najszybciej usuń. Nigdy nie prosimy o weryfikowanie konta po przez wpisanie haseł, PIN-u, bądź instalowanie jakiegoś oprogramowania. Jeżeli nie jesteś pewny czy e-mail pochodzi z MAP, możesz kopie emaila wysłać do działu wsparcia.