Jak zacząć?

Jak zacząć zarabiać w MAP?

 

1. Pierwsze logowanie

Zaraz po rejestracji powinieneś zostać przeniesiony do strony logowania, możesz też wejść na stronę: MyAdvertisingPays.com.
I następnie możesz zalogować się do swojego konta klikając u góry strony zielony przycisk "Login".

Następnie wybierz odpowiedni Mirror, czyli link do strony, na której będziesz mógł się zalogować.
Jeśli jesteś z Europy wybierz jeden z 3 linków Europe 1, Europe 2 lub Europe 3:

Wpisz: "login" i " hasło", potwierdź że nie jesteś robotem, pozostaw kolejne pole puste i następnie kliknij przycisk "Submit":

2. Ustawienie konta

Po pierwszym zalogowaniu zobaczymy stronę "Getting Started" z opisem pierwszych kroków w My Advertising Pays.
Stronę tą możesz w razie potrzeby przetłumaczyć na język polski. Zapoznaj się koniecznie z tymi informacjami:


Kolejnym krokiem jest zaakceptowanie wszystkich wymaganych 5 dokumentów na stronie ""Legal"" w ""Profile & Security"",
na której zobaczysz listę 9 dokumentów (4 ostatnie będą już zaakceptowane), takich jak:
Warunki korzystania z serwisu, Zastrzeżenia dochodu, Zapisy elektroniczne, Polityka reklam, Zasady przekierowań,
Umowa programu partnerskiego, Polityka Prywatności MAP itp.:

Aby przeczytać i potwierdzić wymagane dokumenty kliknij kolejno na przyciski "Clik To View Ang Agree"
Po zapoznaniu się z treścią każdego z nich, kliknij na dole każdej strony przycisk potwierdzenia:
Po zaakceptowaniu wszystkich stron z obowiązującymi dokumentami powinieneś zobaczyć wszystkie dokumenty oznaczone na zielono:

Teraz po lewej stronie kliknij link do swojego profilu "Profile" również w części ""Profile & Security"" i uzupełnij
lub popraw ewentualne błędy w adresie. W części "Sponsor Contact Settings" dobrze jest zaznaczyć oba pola,
aby Twój sponsor miał z Tobą kontakt , oraz aby osoby przez Ciebie polecane miały kontakt z Tobą:


Każda zmiana na koncie musi być potwierdzona Pinem, przejdź na dół strony i w polu "Your Pin Number" wpisz ustalony
przez Ciebie wcześniej przy rejestracji 4 cyfrowy PIN. Następnie potwierdź wprowadzone zmiany przyciskiem "Save Changes To Profile"

Po zmianie danych powinieneś zobaczyć na górze strony potwierdzenie zmian w Twoim profilu.
3. Zakup Credit Pack-ów

Przechodzimy do właściwego zakupu CP, za które zapłacimy kartą kredytową Visa lub MasteCard.
Jest to najszybsza i najtańsza forma opłaty w MAPs. Łączne prowizje przy pierwszej wpłacie wyniosą nas około 10%.
Na szczęście kolejne zakupy Credit Paks z zarobionych pieniędzy na zasadzie reinwestycji będą już bez prowizji.
Aby kupić swoje pierwsze Kredyt Paki musisz przejść na stronę główna do swojego biura przez pierwszy link na górze "Dashboard".
W środkowej części strony zobaczysz boks "Active Credit Packs" z ilością aktywnych CP, w którym kliknij na dole w link "Buy Credit Pack":

Na kolejnej stronie wpisujemy w pole "Quantity" ilość kupowanych Credit Packietów. Jeden Credit Pack kosztuje 49,99 EUR. Z pola wyboru "Processor" wybieramy procesor płatniczy "VX Gateway 3,25% + €0.35" i następnie potwierdzamy klikając w przycisk "Preview Payment":

Teraz zapoznaj się z treścią strony (oczywiście jak każdą stronę możesz ją przetłumaczyć na język polski translatorem). Zaznacz 3 wymagane i oznaczone na czerwono pola i kliknij na dolny przycisk "Make Payment Via VX Gateway":

Na kolejnej stronie zobaczysz potwierdzenie przekierowania strony na stronę procesora płatniczego VX Gateway, jeśli tak się nie stanie w ciągu 10 sekund, kliknij w przycisk "Make Payment":

Teraz w zależności od tego co zostało już skonfigurowane, pokażą się następujące strony:

4. Rejestracja w VX Gateway

Jeśli nie masz jeszcze zintegrowanego konta VX Gateway z MAP, pokaże się strona z wyborem z dwoma dużymi zielonymi przyciskami.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w VX Gateway kliknij pierwszy przycisk "REGISTER for a VX Gateway e-wallet" i zarejestruj się:


Zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego konta VX Gateway, który możesz przetłumaczyć w razie potrzeby na język polski.
Formularz powinien już być częściowo wypełniony Twoimi danym wpisanymi w My Advertising Pays, uzupełnij go zgodnie ze wzorem poniżej,
bez używania polskich liter. Na końcu kliknij w przycisk "Continue"

Zobaczysz stronę z potwierdzeniem rejestracji konta oraz danymi do zalogowania się, kliknij "Continue":

5. Aktywacja

Teraz Twoje nowo utworzone konto wymaga aktywacji linkiem zawartym w e-mailu.
Zgodnie z wyświetlonym komunikatem kliknij w duży czerwony przycisk "SEND E-MAIL":

Następnie wyświetli się strona z informacją o wysłaniu do Ciebie e-maila z linkiem do aktywacji:

Odbierz e-maila i kliknij link aktywujący konto. Jeśli link nie będzie aktywny przekopiuj go do okna adresu przeglądarki.
Jeśli nie będziesz mógł znaleźć e-maila, przeglądnij folder "Spam" w swoim programie pocztowym:

Następnie zobaczysz stronę z potwierdzeniem aktywacji. Kliknij w duży żółty przycisk "GO TO HOME SCREEN":

Przejdziesz na główną stronę procesora VX Gateway. Jeśli zostaniesz tymczasem wylogowany, zaloguj się klikając w link "Login" i "Personal Account" i podaj ustalone podczas rejestracji dane takie jak login i hasło oraz wprowadź kod zabezpieczający i kliknij przycisk "GO":

Przejdziesz na główną stronę Twojego konta gdzie status Twojego konta zmieni się z czerwonego "NOT ACTIVATED" na zielony "ACTIVE":

6. Weryfikacja

Kolejnym krokiem jest weryfikacja konta. Zgodnie z informacją wyświetloną w komunikacie musisz
uzupełnić swój profil o informacje, które pozwolą potwierdzić Twoją tożsamość. Kliknij w duży czerwony przycisk "VERIFY MY ACCOUNT":

Zostaniesz przeniesiony na stronę Twojego Profilu / Moje dokumenty, gdzie powinieneś dodać Twój dokument tożsamości. Na liście dokumentów kliknij przycisk "ADD NEW DOCUMENTS":

Przygotuj kolorowy scan lub zdjęcie pierwszej strony Twojego dokumentu tożsamości z Twoim zdjęciem, najlepiej dowodu osobistego i wypełnij dokładnie formularz uzupełniając dane zgodnie z przykładem poniżej. W przypadku dowodu osobistego wybierz kolejno PROOF-OF-ID, GOVERNMENT-ID, Kraj wydania dokumentu, Seria i numer, Data wydania, Data ważności, NO (aby nie weryfikować adresu, którego nie ma na pierwszej stronie dowodu osobistego), Kliknij "Browse" i podaj ścieżkę do pliku ze zdjęciem przesyłanego dokumentu. Następnie wpisz 4 cyfrowy PIN oraz wpisz odpowiedź na Twoje sekretne pytanie. Na koniec kliknij zielony przycisk "Submit""

Na kolejnej stronie sprawdź czy dokument został poprawnie załadowany i sprawdź czy wprowadzone dane są zgodne z dokumentem. W ostatnim polu potwierdź ze przesłane zdjęcie lub skan jest kolorowe wybierając opcje "YES". Jeśli wszystko się zgadza potwierdź ostatecznie przesłane dane klikając w zielony przycisk "Approve Document":

Zostaniesz przeniesiony na stronę z listą wysłanych dokumentów gdzie powinieneś zobaczyć pozycję ze statusem "PENDING":

Po kilku lub kilkunastu godzinach powinieneś otrzymać e-maila o weryfikacji dokumentu i na liście przesłanych dokumentów pojawi się status "ADMIN-VERIFIED":

Gdyby jednak tak się nie stało i do 24 godzin dokument nie zostałby zweryfikowany, dobrze jest wysłać ticket do supportu. Wybierz z menu głównego "Support" i następnie "New Ticket" wybierz poziom: "MEDIUM", Tytuł: "MY-PROFILE" i opis: "Please verifications recently sent an indentity document required for account verification":

Po przejściu na główną stronę konta zobaczysz że status Twojego profilu zmieni się z czerwonego "NOT VERIFIED" na zielony "VERIFIED":

7. Integracja z MAP

Teraz aby wszystkie usługi były poprawnie skonfigurowane z My Advertising Pay
należy przypisać nr konta w VX Gateway tzw VXLOOP do ustawień Twojego profilu w MAP.
Z głównego menu wybierz "My Accounts" i z listy kont skopiuj nr konta o nazwie VXLOOP:

Następnie wejdź na stronę MyAdvertisingPays.com i zaloguj się. Kliknij link po lewej stronie "Profile & Security" i "Profile" i w pole "VX Loop" wklej wcześniej skopiowany nr konta. Następnie na dole w pole "Your Pin Number" wprowadź swój PIN celem weryfikacji i kliknij zielony przycisk "Save Changes To Profile":

Po aktualizacji danych u góry strony zobaczysz potwierdzenie zapisania profilu.
8. Płatność kartą

Teraz, po skonfigurowaniu konta VX Gateway i po zweryfikowaniu przesłanego dokumentu tożsamości przez support możesz przejść do pierwszego zakupu Credit Packs. Zrobisz to identycznie jak wcześniej na stronie MyAdvertisingPays.com gdy to z "Dashboard" w boksie "Active Credit Packs" klikniesz na dole w link "Buy Credit Pack" i wybierzesz ilość kupowanych CP i procesor VX Gateway. Jeśli konto VX Gatewy jest już aktywne zostaniesz przeniesiony do strony płatności kartą:
Do płatności możesz użyć karty Visa lub MasterCard może to być karta płatnicza, kredytowa lub też debetowa.
Podaj dane karty takie jak: numer, kod zabezpieczający, miesiąc i rok ważności karty. Poniżej znajdują się przykładowe dane:

Na koniec na dole strony zapoznaj się z regulaminami i potwierdź to zaznaczając checbox, i następnie ostatecznie potwierdź płatność kartą klikając w zielony przycisk "Submit":

Podczas weryfikacji płatności w zależności od banku, możesz zostać poproszony o podanie kodu PIN wysłanego SMS-em na Twoją komórkę. W przypadku gdyby płatność została z jakiegoś powodu odrzucona, koniecznie skopiuj komunikat wyświetlonego błędu i skontaktuj się ze swoim sponsorem, który powinien Ci pomóc w wyjaśnieniu sprawy wysyłając odpowiedni ticket do supportu procesora VX Gateway. Pamiętaj też że powodem odrzucenia transakcji może być źle ustawiony limit dzienny przelewu/płatności interenetowej często mylony z limitem płatności gotówkowej.

Po wykonaniu płatności zobaczysz stronę z potwierdzeniem wykonania transakcji z tekstem "CONGRATULATIONS!", z dużym zielonym przyciskiem powrotu do strony My Advertising Pays, kliknij w niego:

Po przejściu na strone MAP kupione Credit Packi powinny pojawić się na Twoim koncie od razu. Jeśli tak się nie stanie, nie martw się ponieważ zależy to od przelewanej kwoty oraz ustawień Twojego banku. Płatności powyżej 1000 EUR często księgowane są ręcznie przez obsługę MAP i CP mogą pojawić się w ciągu kilku godzin lub nawet dłużej jeśli płatność wykonujesz w weekend.

Jeśli po zakupie zostaniesz wylogowany, zaloguj się ponownie w My Advertising Pays i z górnej części strony kliknij link do swojego biura "Dashboard". W środkowej części strony sprawdź pozycję aktywnych Paczek reklamowych "Active Credit Packs":

I to już koniec, zakup Credit Packs zakończony, na naszym koncie pojawiło się 20 przykładowych Pakietów reklamowych. Możesz teraz przystąpić do ich pomnażania oglądając reklamy.