Webinar

DSC_0033

 

Całe dorosłe życie Bartek szukał sposobu na zarabianie przez internet. Pewnie tak jak Ty stracił trochę pieniędzy w systemach, które miały być skuteczne i gwarantować stałe dochody na lata. Samo zarabiające strony internetowe, system pozwalający wygrywać w ruletkę internetową, systemy bukmacherskie, ale też piramida finansowa Kioskaki'ego oparta na przesyłaniu 5 zł.

Jedynie MLM okazał się sposobem godnym polecania, ale Bartek nie miał wyników, nie zarabiał, nikt nie chciał dołączyć. Zabrakło mi wiedzy „Jak rozkręcić pierwszy krąg. Podstawy duplikacji w marketingu sieciowym.”

Od 2010 roku działa w marketingu internetowym, gdyż wie jaki potencjał drzemie nadal w internecie.

Dopiero wyjazd do Wielkiej Brytanii otworzył mu oczy. "Potrzebowałem stałego dopływu pieniędzy, odpowiednich narzędzi i ludzi, którzy odnieśli już sukces. Poznałem to wszystko bardzo prozaicznie, poprzez Youtube, Facebook oraz eventy firmowe oraz własną ogromną analizę"

Człowiek uczy się na błędach, ale nie były to porażki, tylko kolejne kroki prowadzące do sukcesu. Prezentacja MAP znaleziona w internecie (październik 2015 roku), od 3 stycznia The Advert Platform- TAP, rozmowa z autorem i szybka decyzja-wchodzę. Według Bartka nie ma lepszego i prostszego sposobu na zarabianie w sieci.

The Advert Platform zapewnia stały dochód na lata. Dopóki firmy będą się reklamować lub dopóki będzie istniał internet. Poznając wszystkie opcje, Bartek szybko zorientował się, że powinien skorzystać z wymiany ruchu na TAP i wszedł w firmę inwestycyjną Skyllex, co było strzałem w dziesiątkę. Automat do zarabiania pieniędzy na innym kontynencie-Australia (Firma Skyllex jak wiele innych tzw. HYIP'ów już nie wypłaca, więcej informacji tutaj). Bartek właśnie tego szukał. Rozpoczął również działanie w kilku Programach Partnerskich, polskich i zagranicznych. Prosta tematyka- rozwój osobisty, e-biznes, szkolenia, ale też przydatne narzędzia dla użytkowników sieci. Promuje nie tylko linki główne do Programów Partnerskich, ale na prostych ogólnych stronach internetowych, promuje produkty tematycznie.

Kolejny wielki krok do wolności to Polska Firma Inwestycyjna EXPERT ASSET LIMITED, która nie tylko pozwala zarabiać, realne 50% rocznie, ale też jest to platforma edukacyjna. Zarabiasz i uczysz się od najlepszych jak zarabiać na własną rękę.

Prawdziwy przełom nastąpił w 2017 roku, Bartek poznał- Najlepszy Program Partnerski 2018roku!!!Kliknij tutaj! poznanie systemu zarabiania bez inwestycji pieniędzy, to jest to czego szukał od dawna. Doszedł do wniosku, że potrzebuję systemu bez inwestycji pieniędzy po wielu rozmowach z ludźmi zainteresowanymi zarabianiem w sieci, swoich próbach i błędach, które były kolejnymi krokami do sukcesu. Odpisanie na ogłoszenie na Facebook'u, to była najlepsza decyzja w  życiu Bartka. Na stronie tutaj masz opis systemu, który pozwala w bardzo łatwy sposób zarobić 2000 zł. i zarabiać 2000 zł. miesięcznie i wiele więcej bez inwestycji pieniędzy.

Teraz już została tylko promocja, na ten moment płatna. Bartek uczy się pozycjonowania, czyli znalezienia się na szczycie w wynikach wyszukiwania, na określone słowa kluczowe ze swoimi stronami. To działa.

Gdy Bartek wykorzysta wszystkie możliwości powyższych systemów, będzie miał stabilną grupę ludzi, którzy będą zarabiać razem z nim, wystąpi w programie Jaka to melodia? Był tam dwa razy i jest pewny, że była to dobra decyzja. Lata słuchania różnej muzyki i techniki szybkiej nauki na pewno pozwolą mu osiągnąć sukces. Platforma oparta o reklamę internetową, wygląda dobrze i pozwala zarabiać łatwo pieniądze, ale z dużym wkładem początkowym. Kolejne sposoby to... inne firmy inwestycyjne, revshary, mlm. Wiecej informacji masz w dziale Dywersyfikacja.

Jak widzisz przykład Bartka pokazuje, że można zarabiać w sieci. Wykorzystaj doświadczenie i wiedzę jakie posiada Bartek. Zacznij zarabiać już dziś.